Pracuj, jak lubisz dzięki kursowi na trenera osobistego

trening

Marzysz o pracy trenera osobistego, a nie wiesz, jak zacząć ścieżkę kariery? Kurs online do doskonała możliwość, by poznać podstawy tego zawodu. Jak wygląda praca trenera osobistego? Czego nauczysz się na kursie? Jakie możliwości otworzą się przed tobą? Przeczytaj nasz artykuł.

Jeśli interesujesz się zdrowym stylem życia, a dodatkowo lubisz kontakt z ludźmi, lubisz patrzeć, jak twoje codzienne starania przynoszą niezwykle efekty, praca trenera osobistego przyniesie ci dużo satysfakcji. Trener osobisty to zawód dający wiele możliwości rozwoju. Podstawy zdobyte na kursie pozwolą ci zorientować się, w jakim kierunku chcesz podążać, jakie dodatkowe umiejętności zdobywać, by wciąż się rozwijać i wypracowywać własną markę. W dobie popularności internetu zawód ten otwiera przed tobą nieograniczone możliwości na znalezienie nowych ścieżek kariery. Media społecznościowe pozwolą ci zdobyć klientów i partnerów, a także promować swój biznes. 

Pamiętaj, że praca trenera osobistego może być twoim dodatkowym zajęciem, przynajmniej na początku. Pozostając w dotychczasowej pracy, możesz realizować swoją pasję po godzinach lub w weekendy, traktując ją jako hobby, które może przynieść nie tylko satysfakcję, ale też dobry zarobek.

Jak wygląda kurs trenera osobistego?

Kurs trenera osobistego składa się z modułów zawierających wiedzę w zakresie udzielania pierwszej pomocy, anatomii i biochemii. Dowiesz się m.in., jaką rolę w ludzkim ciele odgrywają białka,  węglowodany witaminy, kolagen, czym są aminokwasy endo- i ezogenne. Poznasz tajniki układu krwionośnego, limfatycznego, mięśniowego i pokarmowego oraz rodzaje budowy ludzkiego ciała. Na szkoleniu zostaną przedstawione podstawowe metody: trening ACT, trening FBW, trening aerobowy, trening Split. Poznasz też zasady prawidłowego odżywianie i suplementacji. Dostęp do materiałów zamieszczonych na łatwym w obsłudze panelu otrzymasz zaraz po opłaceniu kursu. Znajdziesz tam moduły z lekcjami w postaci tekstów oraz filmów instruktażowych z omówieniem.