Kilka słów o Naszej placówce

Centrum Kształcenia Instruktorów to miejsce gdzie podniesiesz swoje kwalifikacje, zdobędziesz nowe uprawnienia trenerskie i instruktorskie.
Naszą kadrę tworzą tylko i wyłącznie profesjonaliści, pasjonaci sportu, którzy zajmują się tym od najmłodszych lat, a ich umiejętności są potwierdzone nie tylko poprzez państwowe kursy oraz szkolenia ale przede wszystkim przez liczne osiągnięcia sportowe i tytuły m.in: Mistrzotwa Polski, Europy, oraz Świata.

Z kursów mogą korzystać wszystkie osoby, które mają ukończone 18 lat, posiadają wykształcenie średnie,  oraz ich stan zdrowia pozwala na zrealizowanie kursu.

Profesjonalny zespół

Sport jest pasją każdego z nas. Robimy to od wielu lat, spod naszych skrzydeł wyszli Mistrzowie Polski, Europy. Teraz tą wiedzą i umiejętnościami dzielimy się z Tobą!

Dożywotni dostęp

Po wykupieniu i opłaceniu kursu dostajesz dożywotni dostęp do swojej platformy użytkownika, na której znajdują się materiały, zdjęcia i filmy do danego kursu.

Przejrzyste zasady

Kup i opłać kurs, zapoznaj się z przygotowanymi przez naszą kadrę materiałami, podejdź do testu końcowego i ciesz się nowymi uprawnieniami i dobrze płatną pracą.

gwarantowany certyfikat

Po pozytywnym ukończeniu kursu każdy otrzyma darmowy Certyfikat ukończenia kursu w formie PDF. Dodatkową dokumentację można kupić w załączniku "Dokumentacja".

Nasz Zespół

Konrad

Konrad Adamaszek

Instruktor Trójboju Siłowego, Samoobrony, Boksu, Taśm Podwieszanych, Treningu Cross

Sport towarzyszył mi całe życie, na początku były to sztuki walki – Kung Fu, następnie przez kilka lat uprawiałem KickBoxing oraz Boks. W międzyczasie zapisałem się na siłownie. Z biegiem czasu sportowe hobby stały się Moją pasją. Wraz z upływem lat podnosiłem swoje kwalifikacje zdobywając kolejne certyfikaty oraz kończąc kursy instruktorskie. W wieku 25 lat wstępując do Policji zainteresowałem się również samoobroną, którą trenuje równolegle z pozostałymi sportami. Od 2014 roku jestem Trenerem Personalnym i pomagam ludziom w osiągnięciu wymarzonej sylwetki oraz przygotowaniu do zawodów w Trójboju siłowym. W 2017 roku za swoje sportowe wyniki zostałem odznaczony przez prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego, oraz Komendanta Głównego Policji odznaką Sprawności Fizycznej. Moje największe osiągnięcia sportowe to: KickBoxing – 1 miejsce na Mistrzostwach Podbeskidzia – 3 miejsce na Mistrzotwach Polski Południowej – 4 miejsce na Mistrzostwach Polski Wyciskanie Sztangi leżac: – 5krotnie tytuł Mistrza Świata – 4krotnie tytuł Mistrza Europy – 3krotnie tytuł Mistrza Polski – Zdobywca Pucharu Świata – Mistrz Polski Służb Mundurowych – 6krotnie ustanawiałem nowy rekord świata

Małgorzata

Małgorzata Jurczek

Instruktor Pole Dance, Pilates

W wieku 6 lat zaczęłam trenować akrobatykę sportową. Pasję tę rozwijałam przez 12 lat osiągając liczne sukcesy na zawodach krajowych i międzynarodowych.

Jestem właścicielem Studia Pole Dance JURFIT w Bielsku-Białej. Jestem certyfikowanym instruktorem pole dance i pilatesu. Szkoliłam się u Natashy Wang, Anastasi Sokolovej, Laurence Hilsum, Olgi Trifonovej, Alexa Shchukina, Terezy Seidlovej i innych czołowych tancerzy pole dance. Uzyskane rezultaty w zawodach: 2006 – I miejsce w konkurencji trójki kobiet klasa mistrzowska w Pucharze Polski w Bielsku-Białej 2006 – II miejsce w konkurencji trójki kobiet klasa mistrzowska na Mistrzostwach Republiki Czeskiej w Akrobatyce w Pradze 2007 – III miejsce w konkurencji trójki kobiet klasa mistrzowska w Pucharze Polski Seniorów w Akrobatyce Sportowej we Wschowej 2013 – tytuł wicemistrzyni Polski Pole Dance 2013 w kategorii solistki debiutantki 2015 – brązowy medal na Otwartych Mistrzostwach Polski Kobiet i Mężczyzn Pole Sport w kategorii seniorki 2018 – złoty medal na Mistrzostwach Polski Pole Sport w kategorii Elite Duety 2018 – udział w Mistrzostwach Świata Pole Sport w kategorii Elite Duety w Hiszpanii

grzegorz

Grzegorz Jurczek

Trener Personalny, Instruktor Karate, Kettlebell

Moja przygoda ze sportem zaczęła się w 2000 roku, gdy moi rodzice zapisali mnie na karate. Przez lata wzmacniałem swoje ciało, ducha walki i rywalizacji.

Od 2010 roku jestem aktywnym instruktorem karate, a w 2016 roku uzyskałem stopień mistrzowski 1 Dan (czarny pas). Jako nastolatek – pięć lat po rozpoczęciu przygody z karate, uzupełniłem swoje treningi o regularne ćwiczenia na siłowni. Bardzo szybko praca nad moją sylwetką przekształciła się w moją drugą pasję. Od 2005 roku stale pogłębiam swoją wiedzę w zakresie treningów siłowych i zdrowego odżywiania. W 2015 roku postanowiłem zacząć dzielić się moją wiedzą z innymi. Dla potwierdzenia swoich kwalifikacji, zrobiłem kurs instruktora sportów siłowych o specjalności kulturystyka w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Od tego czasu pracuję również jako trener personalny. Staram się podnosić swoje kwalifikacje i wiedzę. Uzyskałem między innymi uprawnienia instruktora kettlebell. Dziś, sport to dla mnie już nie tylko pasja, ale i sposób na życie. Chcę pomagać ludziom osiągać to, co wydaje się dla nich niemożliwe. Zarażać zdrowym trybem życia i pomagać wyzbywać się kompleksów. Wysportowana sylwetka to nie tylko satysfakcja, ale i większa pewność siebie oraz co najważniejsze – zdrowie! W dzisiejszych skomputeryzowanych czasach pełnych zmodyfikowanej żywności odpowiednie odżywianie i uprawianie sportu to najwłaściwszy kierunek w walce o nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.

Grzesiek Sikora

Grzegorz Sikora

Instruktor Kalisteniki

Czas jest tym czego najbardziej nam brakuje w życiu. I chociaż zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji, często i tak nie robimy nic z tym faktem, dryfując bezcelowo po falach naszego życia. W moim przypadku udało się okiełznać ten wir spętanych fal i obrałem kurs, którym stało się samodoskonalenie. Swój rejs przez sport, rozpocząłem trenując brazylijską sztukę walki, jaką jest Capoeira. Licznę wyjazdy na warsztsty szkoleniowe po całym kraju, zbudowały we mnie duży nacisk na technikę, efektywność i progresję budowania sprawności w tej dziedzinie. Posiadając stopień Avançado, trenując 7 lat, jestem na drodze do stopnia trenerskiego, przed którym jeszcze cały czas nabywam potrzebnej wiedzy! W między czasie kształtowałem swoją formę fizyczną poprzez treningi z wykorzystaniem własnej masy ciała. Zmieniając miejsce zamieszkania, trafiłem na to gdzie mogłem zacząć robić to co mnie napędza do działania! Kalistenika, którą zacząłem uprawiać, dodała mi skrzydeł i dodała nowe możliwości w temacie trenerstwa. Cenię bardzo jakość treningów i w jaki sposób się je wykonuje. Ukończenie kursów, które mnie przygotowywały do pracy z klientami, dały zasób wiedzy by rzetelnie i z sercem współpracować klientami! Wiedza którą nabywam dla Was, jest cały czas pozyskiwana i pracuję nad tym by być zawsze przygotowanym na wasze pytania. Kocham współpracę i zaangażowanie w niej, które chętnie zobaczę i u Was!

Anna Różycka

Anna Różycka

Instruktor Pływania, Siatkówki, Aerobiku, Indoor Walking , Deep Work, Buggy Gym,Trener Personalny

Nie będę szczególnie oryginalna pisząc, że ruch towarzyszy mi od najmłodszych lat. Ale tak właśnie jest z „ludźmi sportu”.  Naturalny, dziecięcy głód ruchu podsycali we mnie moi rodzice, aktywnie spędzając czas. Od zawsze jeździłam na łyżwach, nartach, pływałam, tańczyłam grałam w siatkówkę, próbowałam wielu dziedzin aktywności ruchowej, by wybrać swoją ulubioną dyscyplinę sportu. Zdecydowanie, moim żywiołem jest woda. Żeglowałam, pływałam na kajakach i windsurfingu, nurkowałam. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego, na której moim konikiem od zawsze było pływanie i fitness. Po studiach przez kilka lat pracowałam jako nauczyciel wychowania fizycznego i instructor obu moich ulubionych dyscyplin. Aktualnie, fitness w moim wydaniu ewoluował i pokochałam sporty siłowe. Pracuję jako trener personalny.